18. Süs Bitkileri Fuarı açıldı

Üreticiyle alıcıyı doğrudan buluşturan Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi, Ödemiş Belediyesi’nin ev sahipliğinde 18. kez kapılarını açtı.  

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Ödemiş Belediyesi ve Ödemiş Süs Bitkileri Üreticileri Birliği (Süs-Bir) işbirliğiyle Ödemiş Belediyesi Fuar Alanı’nda dört gün boyunca devam edecek 18. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi’nin açılışı 2 Kasım Perşembe günü yapılan törenle gerçekleşti.

Süs bitkileri üretiminin yurt çapındaki önemli merkezlerinden olan Ödemiş’teki serginin açılışına Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Yenipazar Belediye Başkanı Mehmet Yüsran Erden, Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, KÖY-KOOP Başkanı Neptün Soyer, DP İzmir Milletvekili Haydar Altıntaş, DP İl Başkanı Ozan Demirbaş, İzmir Orman Müdürü Osman Öner, AKP Ödemiş İlçe Başkanı Muhammed Şen, Ödemiş İlçe Tarım Müdürü Ömer Faruk Tutar,  İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Salih Üzdürmez, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Eker, İYİ Parti İl Başkanı Sinan Bezircioğlu, Demokrat Parti İlçe Başkanı Murat Ateş,Ödemiş SÜS-BİR Başkanı Muammer Ardıcak, belediye meclisi üyeleri, muhtarlar, daire başkanları, daire müdürleri ile üreticiler ve çok sayıda davetli katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan açılış töreninde halkoyunları ekibi halk oyunları gösterisi sergiledi. Bando takımının gösterisi ilgiyle izlendi. Programın davetlileri tarafından toplu halde açılış kurdelesi kesildi. Daha sonra fuarda açılan stantlar ziyaret edildi.

Dört gün boyunca sürecek olan Süs Bitkileri Fuarı Ödemiş Belediyesi fuar alanında ziyaretçilerini bekliyor.

 

Mustafa Uysal

18. Süs Bitkileri Fuarı açıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.