ATANMAK DEĞİL, SEÇİMİ KAZANMAK ÖNEMLİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Belediye Başkan aday adayı Engin Öztürk, Kaymakçı ve Ovakent’te ziyaretlerde bulundu. Engin Öztürk vatandaşlarla bir araya geldi ve sorunlarını dinledi. Ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulundu:
“ Artık sona doğru yaklaşıyoruz. Her aday adayı gibi tabii ki bende heyecan duyuyorum. Bu süreçte Ödemiş’te gerekli olan her çalışmayı yaptım. Bence aday kitleleri partisine taşımalı oy getirmeli. Yoksa sadece partiden oy bekleyerek bu işler yürümez.
Ben her görüşten insanla temas halindeyim ve partimin oyunun üstüne ekleyeceğim.
Diğer partiler kimle yarışmak istiyor en büyük memnuniyet anketi de bence bu . Bu süreçte Ankara’ya hiç gitmedim. Partim gerek görürse çağırır, giderim. İkili ilişkilerle atansanız ne olur, halkta olmayınca sonuç alamazsınız. O sebeple halkın sesini önemsiyorum. Aday olarak birlikte çalışacağınız heyecan duyan ekipleriniz olmalı kadın, genç her yaştan. Bunları kuramadıysanız tek başına yürümek bana gerçekçi gelmiyor. İlk günden beri “Her şey çok güzel olacak “isimli gurupla çalışıyoruz. Hepsine minnettarım.
Aday olursak seçimi kazanacağız, olmazsa da güzel bir dostluk kurduk.
Siyaset dışı yaşamda insan kazandık. Adaylaşırsak, CHP’de doğan büyüyen insanlar olarak terbiye gereği o gün ilçe örgütümüzün emrindeyiz. İlçe örgütüne saygı duymayan adayında başkanında sonunun iyi olduğu görülmemiştir diye düşünüyorum. İlçe başkanını atayan değil seçilmiş başkanına saygı duyan örgüt bilen aday ve belediye başkanlarımız olsun istiyorum. Hep söylüyorum atanırsak kazanacağız ve son sözümüz Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler”.

ATANMAK DEĞİL, SEÇİMİ KAZANMAK ÖNEMLİ

Yorumlar kapalı.