Bebek’te tartışma sonrası cinayet: 2 ölü

Bebek’te tartışma sonrası cinayet: 2 ölü
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş Bebek’te durdurdukları taksici ile açıklık yüzünden tartışan 2 genç, münakaşaya sonraları karışma bulunan 6 bireyin bıçaklı saldırısı kararı yaşamını kaybetti. Polis, vakadan sonra kaçan saldırganları kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı.

 

Olay, geçmiş vakit 01.30 sıralarında Bebek Cevdetpaşa Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sahilde ortak teknede etkin Engin Göregen ile Mazlum Doğan, mesailerinin bitmesi sonra eve kıymetlendirmek düşüncesince ortak göçüm durdurdu. Ancak düet ile göçüm şoförü ortada iddiaya layıkıyla endamsız açıklık yüzünden tartışma çıktı. O esnada ise irdelemenin yaşandığı ortak iş noktayı uğrunda muntazır 6 şahıs, vakaya karışma oldu. Teknede etkin 2 arkadaş, taksiciyle tartışmasını bitirdikten sonra 6 şahısla kavgaya etmeye başladı. Alkollü bulunduğu kanıt edilen 6 yabanlık takım Göregen ile Doğan’a bıçakla saldırdı.

 

Vücutlarına almış bulunduğu darbelerle ciddi biçimde vurulan 2 dinç yere yığılırken, saldırganlar ise görüngü yerinden kaçtı. İhbar dair görüngü namına mevrut keyif ekipleri, ciddi gaileli 2 arkadaşı ambulansla hastaneye kaldırarak otama dibine aldı. Ancak 2 dinç meydana getirilen tamamı müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını kaybetti.

 

Öte yandan, vakadan sonra kaçan şüphelilerin manşet kabilinden yakalanarak gözaltına alındığı öğrenildi. Şahısların Cinayet Büro Amirliği’ndeki sorguları sürüyor.

Bebek’te tartışma sonrası cinayet: 2 ölü

Kaynak: IHA

Bebek’te tartışma sonrası cinayet: 2 ölü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.