Beydağ Belediye Başkanı Şakir Başaran, Kooperatif Genel Kurulu’na Katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beydağ Belediye Başkanı Şakir Başaran, belediyenin ortağı olduğu S.S. Beydağ Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin düzenlediği Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı. Toplantı sonrası Başkan Başaran, kooperatif yönetimi ve üyelerine başarılar dileyerek şunları söyledi:

“Bugün, Belediyemizin de ortak olduğu S.S. Beydağ Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katılım sağladık. Kooperatif yönetimine ve üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Başkan Başaran’ın katılımıyla gerçekleşen toplantının, kooperatifin gelecekteki projeleri ve çalışmaları hakkında önemli bir platform sunduğu belirtildi. Kooperatifin tarımsal kalkınma ve yerel ekonomiye katkı sağlama misyonunun altını çizen Başkan Başaran’ın, yerel yönetim olarak kooperatif ile işbirliğini sürdürme kararlılığına vurgu yaptığı ifade edildi.

Beydağ Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin genel kurul toplantısına katılan Başkan Başaran’ın, Beydağ’ın tarımsal potansiyelini ve kalkınma hedeflerini destekleme çabalarını ön plana çıkardığı belirtildi.

Beydağ Belediye Başkanı Şakir Başaran, Kooperatif Genel Kurulu’na Katıldı