Denizhan Seval Aday Adaylığını Açıkladı

Ödemiş Ak Parti Teşkilatında Belediye Başkanlığı için başvurular alınmaya başladı.Partiye aday adaylığı için başvuran ilk isim Denizhan Seval oldu. Ak Parti Ödemiş ilçe binasında düzenlenen basın açıklamasında Denizhan Seval Belediye Başkanlığına Aday adayı olduğunu açıkladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş Ak Parti İlçe Başkanı Muhammet Şen yaptığı konuşmada şunları söyledi:
Adalet ve Kalkınma Partisi olarak belediye başkan aday adaylığı başvurusu almaktayız. Kendilerine partimize değer verdiği için ve partimize adayı olduğu için teşekkür ederiz. Ödemiş’teki belediyecilik sıkıntılarını bildikleri için arkadaşımızın adaylığı hayırlı olsun kendisine başarılar diliyorum. Hepinizi saygıyla sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.
Ödemiş Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Denizhan Seval “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi ile başlayan sevdamız, şükürler olsun ki, bize doğup büyüdüğümüz memleketimiz Ödemiş’e hizmet etme,değerine değer katma,elini taşın altına koyma zorunluluğu getirmiştir.
Vakit, şimdiye kadar sayısız nimetlerinden faydalandığımız bu güzel şehre olan borcumuzu ödeme vaktidir.
Bu vesile ile çıkmış olduğumuz bu yolda, aldığımız sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğimize olan inancımız ve kararlılığımız tamdır.
Kurtuluş Savaşında düşmana ilk kurşunun atıldığı bu topraklarda yaşayan her bir birey bizim anamızdır, babamızdır, bacımızdır, kardeşimizdir. Ve onlar her şeyin en iyisine layıktır.
İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde belediye başkanı olarak halkımıza layık olduğu tüm güzellikleri sağlamak adına gece gündüz demeden canla başla çalışmaya talibiz.
Ödemiş’imizi il olmaya aday ilçeler arasında en üst sıraya çıkarmak boynumuzun borcudur.
Halkımızın tüm kesimlerini kucaklamak, hiçbir parti ayrımı gözetmeksizin hizmet sunmak ve en önemlisi bu topraklara olan borcumuzu ödemek için Ak Parti Ödemiş belediye başkanı aday adayı olduk. Takdir büyüklerimizin, teveccüh halkımızındır ”dedi.

 

Sabriye Bedel

Denizhan Seval Aday Adaylığını Açıkladı

Yorumlar kapalı.