Garanti BBVA ve BÜYEM Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Samsun eğitimleri başlıyor

Garanti BBVA ve BÜYEM Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Samsun eğitimleri başlıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Garanti BBVA ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nin (BÜYEM) birlikte hayata geçirdiği Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin yeni eğitimi Samsun’da düzenlenecek. Akademi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğündeki TOBB Samsun Kadın Girişimciler kurulu desteğiyle 26 Ekim 2023 tarihinde başlayacak.

 

 

Garanti BBVA ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nin (BÜYEM) birlikte hayata geçirdiği Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin yeni eğitimi Samsun’da düzenlenecek. Kadın girişimcilerin yönetim becerilerini artırmak, iş hayatındaki varlığını güçlendirerek kalıcı ve sürdürülebilir kılmak amacıyla düzenlenen akademi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğündeki TOBB Samsun Kadın Girişimciler kurulu desteğiyle 26 Ekim 2023 tarihinde başlayacak.

 

 

26 Ekim – 17 Kasım 2023 tarihleri arasında sınırlı kontenjan ile gerçekleştirilecek Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’ne katılmak isteyen Samsunlu kadın girişimcilerin 24 Ekim 2023 tarihine kadar garantibbvakadingirisimci.com adresinden başvuru yapması gerekiyor. Boğaziçi Üniversitesi eğitmenleri ve profesyoneller tarafından Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nda fiziki ortamda ayrıca online olarak da verilecek eğitimlerde; dijital pazarlama, insan kaynakları, müşteri deneyimi, kurum içi iletişim, e-ticaret için sosyal medya iletişimi, şirket yönetimine finansal bakış, liderlik, sürdürülebilir şirket yönetimi, yenilikçi iş modelleri geliştirme, temel ticaret hukuku ve ticari sözleşmeler gibi girişimcilerin işlerini yönetmelerinde fark oluşturacak alanlara odaklanılacak. Girişimcilerin ihtiyaç duyduğu bilgi birikimini arttırmayı hedefleyen Türkiye Kadın Girişimci Akademisi eğitimlerini başarıyla tamamlayan kadın girişimciler Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) tarafından düzenlenen sertifikaya sahip olacak.

IHA

Garanti BBVA ve BÜYEM Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Samsun eğitimleri başlıyor

Yorumlar kapalı.