İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay ve Heyeti Beydağ’da Bayram Coşkusunu Paylaştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, Kurban Bayramı’nın ilk gününde Kiraz Belediye Başkanı Nasuh Coşkun, İZSU Genel Müdürü Gürkan Erdoğan, İZBETON Genel Müdürü Hüseyin Sezer ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Ziya Çavdar ile birlikte Beydağ Belediye Başkanı Şakir Başaran’ı ziyaret etti. Ziyaretin ardından Beydağ halkıyla bayramlaşan heyet, ilçede birlik ve beraberliği pekiştirdi.
Başkan Başaran, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, “Kurban Bayramı’nın ilk gününde mezbahamızdaki görevli personellerimizi ziyaret ederek bayramlarını kutladık. Belediyemizin veteriner hekimi ve ilçe tarım veteriner hekimi tarafından kontrol edilen kurbanlıklar, sağlık koşullarına uygun şekilde vatandaşlarımıza teslim ediliyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cemil Tugay, Kiraz Belediye Başkanımız Sayın Nasuh Coşkun, İZSU Genel Müdürümüz Sayın Gürkan Erdoğan, İZBETON Genel Müdürümüz Sayın Hüseyin Sezer ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanımız Sayın Ziya Çavdar’ın ilçemizi ziyareti sonrası hemşehrilerimizle bayramlaştık. Birlik ve beraberliğin önem kazandığı bu güzel bayramda ilçemizi ziyaret ederek yalnız bırakmayan kıymetli başkanımıza çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
Beydağ’da gerçekleşen bu anlamlı ziyaret, yerel yöneticilerin vatandaşlarla bir araya gelerek bayram sevincini paylaşmasını sağlarken, ilçe halkıyla olan dayanışmayı da güçlendirdi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay ve Heyeti Beydağ’da Bayram Coşkusunu Paylaştı