İzmir’e Yeni Görevlendirmeler: Kiraz ve Beydağ’a Şimdilik Yeni Atama Yapılmadı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

İzmir’de yapılan atamalarla birlikte, 2 vali yardımcısının ve 7 ilçe kaymakamının görev yerleri değişti. Ancak Karabağlar, Dikili, Torbalı, Bayındır ve Kınık ilçelerine yeni kaymakamlar atanırken, Kiraz ve Beydağ ilçelerine şimdilik yeni görevlendirme yapılmadı.

 

İzmir Vali Yardımcıları Hulusi Doğan ve Barış Demirtaş’ın Balıkesir ve Uşak’a vali yardımcısı olarak atanmalarının ardından, Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür Öneği İstanbul Başakşehir, Kiraz Kaymakamı Onur Titiz Erzurum Karayazı, Beydağ Kaymakamı İrem Baha Yağan Erzurum Hınıs, Dikili Kaymakamı Ali Edip Budan Balıkesir, Torbalı Kaymakamı Ercan Öter Trabzon, Bayındır Kaymakamı Emin Kaymak Hatay, Kınık Kaymakamı Abdurahman Çelebi ise Iğdır’a vali yardımcısı olarak atanmıştır.

 

Yeni atamalarla birlikte, Isparta Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik Torbalı’ya, Sakarya Söğütlü Kaymakamı Cevat Gün Dikili’ye, Batman Sason Kaymakamı Murat Mete Bayındır’a ve Van Bahçesaray Kaymakamı Kınık Kaymakamlığı’na atanmıştır. Ayrıca, İstanbul Sarıyer eski Kaymakamı Mehmet Özer ise Karabağlar Kaymakamlığı’na atanmıştır.

 

İzmir’e Yeni Görevlendirmeler: Kiraz ve Beydağ’a Şimdilik Yeni Atama Yapılmadı