Karavanseverler ekim ayında buluşuyor

Karavanseverler ekim ayında buluşuyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Karavan Festivali’nin 4’üncüsü 6-7-8 Ekim tarihlerinde Kilyos’ta gerçekleştirilecek. Festivalde karavan ve katıksız hayat ile ilişik söyleşiler, ayrışık spor aktiviteleri, yarışmalar, atölyeler ve konserler kadar baş döndürücü sayıda aktiflik düzenlenecek. Hem karavan tutkunlarını aynı zamanda karavan yaşamını nikbet fail rastgele yaştan doğaseveri ortak araya getirmeyi hedefleyen festivalde karavanla konaklamanın beraberinde ferdî günce girişler de yapılabilecek.

Karavan tutkunlarının ve doğaseverlerin gözdesi biçimine mevrut İstanbul Karavan Festivali’nin 4’üncüsü, 6-7-8 Ekim tarihlerinde Kilyos’ta düzenlenecek. Doğada Yaşam Okulu çeşidinden planlı festivalde; sörf, yoga, zipline, tırmanma parkuru, paracord bilezik inşası kadar ayrışık etkinliklerin beraberinde söyleşiler ve konserler de arazi alacak. Çocukların da gır gır saat geçirebileceği festivalde ıvır zıvır ziyaretçiler düşüncesince dernek kurma, boyama, sakıncasız biberli yakma kadar işlik çalışmalarının beraberinde ayrışık dubara etkinlikleri de düzenlenecek.

Karavanı ile konaklamaya gelenlerin beraberinde bu hayat tarzına intikal gerçekleştirmek arzu edenler düşüncesince curcuna kapsamında ayrışık karavan modelleri sergilenirken karavan ve dinlenme kampı ekipmanlarına müteveccih stantlar da arazi alacak.

Yapılan açıklamaya göre, tabiat ile eğlenceyi ortak araya getiren festivale hudutlu sayıda karavan iştirakı olabilecek. Kendi karavanı ile festivale eklenmek arzu edenler ve haset bütünlük antre gerçekleştirmek arzu edenler ayrıntılı bilgiye İstanbul Karavan Festivali Instagram hesabından yahut istanbulkaravanfestivali.com adresi üstünden ulaşabilecek. Festival düşüncesince bilet satışları ise bilet adanmış platformu Biletino adresi üstünden yapılacak. Festivale şişko transfer ile doğmak talip katılımcılar düşüncesince aktiflik boyunca İstanbul Hacıosman Metro Durağından curcuna sahasına parasız ring seferleri düzenlenecek.

Güzel doğası ile gençlere ve küçüklere müteveccih planlı tabiat eğitimlerine ev sahipliği karşıcı Doğada Yaşam Okulu çeşidinden planlı İstanbul Karavan Festivali’ne, 200 karavan ve 10 bine DOĞRU ziyaretçinin alınması bekleniyor.

 

Kaynak: IHA

Karavanseverler ekim ayında buluşuyor

Yorumlar kapalı.