Koçarlı Belediyesi 200 futbolcuyu Yaz Sonu Futbol Şenliği’nde buluşturdu

Koçarlı Belediyesi düzenlemiş bulunduğu “Yaz Sonu Futbol Şenliği” ile il genelinden 200’e DOĞRU futbolcuyu yeşil sahada buluşturdu.

featured
KOÇARLI BELEDİYESİ DÜZENLEDİĞİ “YAZ SONU FUTBOL ŞENLİĞİ” İLE İL GENELİNDEN 200’E YAKIN FUTBOLCUYU YEŞİL SAHADA BULUŞTURDU. (CEMAL YILDIRIM/AYDIN-İHA)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın girişimleri ile inşası tamamlanarak hizmete oluşturulan Koçarlı Belediyesi Yüzüncüyıl Sosyal Tesisinde gerçekleşen “Yaz Sonu Futbol Şenliği” mülevven görüntülere oyunluk oldu. Yüzüncü sene içtimai tesislerinde mevcut yeşil sahalarda planlı kodifikasyon ile unutulmaz anları ortak araya getiren Başkan Kaplan, gerçekleştirdiği aktiflik ile hem sporun birleştirici ruhunu gözler önüne serdi, bununla birlikte spora lisan verici gençlere bulunan desteğini ortak kere şimdi kanıtladı.

Yaz Sonu Futbol Şenliği ile ait izah karşılayıcı Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, spora lisan verici gençlere değme devir kusursuz dayanak verdiklerini, Koçarlı’yı değme bölgede bulunduğu denli hem gençliği bununla birlikte sporu ile baş döndürücü şimdi muaddel noktalara taşımaya bitmeme edeceklerinin altını çizerek, “Koçarlı’da spora ve sporcuya iri ehemmiyet veriyoruz. Bunu düşüncesince Koçarlı Belediyesi Yüzüncü Yıl Sosyal Tesisi’nde önceki etkinliğimizi gururla gerçekleştirdik. Sahanın tozunu attıran hepsi sporcularımızı kutlama kartı ederim. Bu tesiste birçok değerli müsabakalara peyrev olacağız bilinmeyen lakin değme sonsuz spora ve sporcularımıza desteğimiz artarak bitmeme edecek” dedi.

Spora bulunan desteklerinde ki önceliklerinin gençleri çirkin alışkanlıklarından korumak, gözetmek ve mıhlı ortak döl kurmak bulunduğunu anlatım fail Başkan Kaplan,” İlçemizde gerçekleştirdiğimiz spor yatırımlarımız ile de başkaca sporun değme branşında değerli sporcular yetiştirerek ilçemizin ismini spor başarıları ile de yansıtmak istiyoruz. Belediyespor bünyemizde açtığımız basketbol, voleybol, atletizm, futbol, karate, tekvando, alan topu denli ayrı ayrı branşlarda bine DOĞRU deli dolu sporcumuz var. Bunların sayısını şimdi da yükseltmek istiyoruz. O sebepten dolayı de sporcularımıza ve spora lisan hasretmek talip gençlerimize şimdi ortak tomar dayanak olmaya bitmeme edeceğiz. Amacımız dört başı mamur çocuklarımıza ulaşmak. Bu sebep de bugün yeşil sahada 200 futbolcu gencimizi ağırladık. Şenliğin start vuruşundan sonuç düdüğe derece iri centilmenlik örneği yayınlayan hepsi futbolcularımızı ve hocalarımızı kutluyorum. Sporcularımıza mesai verici ve Organizasyonda emeği sabık her insana şahsım hesabına içten teşekkürname ediyor, sporcularımıza kariyerlerinde başarılar diliyorum” biçiminde konuştu.

Yaz Sonu Futbol Şenliğine eklenmiş bulunan futbolcular ile biricik hiç yakından ilgilenen Başkan Kaplan, futbolcular ve hocaları ile günün anısına hatırat fotoğrafı çektirdi.

 

Kaynak: IHA

Koçarlı Belediyesi 200 futbolcuyu Yaz Sonu Futbol Şenliği’nde buluşturdu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.