KUTLU’YA COŞKULU KARŞILAMA

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kiraz AKP ilçe binası önünde Kiraz Ak Parti Belediye Başkan adayı Saliha Özçınar Kutlu için karşılama töreni düzenlendi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı. İzmir Halkapınar Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti İzmir İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı dönüşü düzenlenen törende Kiraz için aday gösterilen ve Mevcut Kiraz Belediye Başkanı olan Saliha Özçınar Kutlu şunları söyledi:

Beni bekleyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. Gelemeyip beni arayan mesaj atan dualarını esirgemeyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim.

Güzel bir secim atmosferi bizleri bekliyor. Tüm mahallelerimize gideceğim ev ev ziyaret ederek sizleri dinleyecek sizlerle birlikte olacağım.

Zorlu kış şartlarınızda hesaba katarsak beklide uzak mahallelerimizde kalıcı misafir de olacağım

Sizlerden tek isteğim var sakın tahriklere kapılmayın

Kazanacağız çalışacağız ve başaracağız.

Bugünden sonra dinlenmemek üzere yola çıkıyoruz. Gerek Whatsapp gerekse sosyal medya üzerinden atacağınız mesajlara cevaplarım gecikebilir ama er ya da geç dönerim. Bu süreçte benim olmadığım yerde her biriniz belediye başkan adayı her biriniz ilçe başkanı her biriniz Meclis üyesisiniz. Allah’a emanet olun kalın sağlıcakla.

Haber Merkezi

KUTLU’YA COŞKULU KARŞILAMA

Yorumlar kapalı.