Ödemiş Galatasaray Taraftarlar Derneği’nde Yeni Başkan: Mustafa Hardal

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş Galatasaray Taraftarlar Derneği, Çamlık Parkı’nda bulunan lokalinde olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Yapılan kongrede dernek yönetim kurulu başkanlığına Mustafa Hardal seçildi.

Yeni başkan Mustafa Hardal, genel kurul sonrasında yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Ödemiş Galatasaray Taraftarlar Derneği olarak olağan genel kurulumuzu derneğimizde gerçekleştirdik. Aramızda olan kongremizi onurlandıran tüm üye, taraftar ve misafirlerimize ayrı ayrı yönetim ve denetim kurulumuz adına çok teşekkür ederim. Yeni dönemde Ödemiş’te Galatasaray ruhunu yaşatmaya devam edeceğiz. Maç izleme alanları oluşturacağız, maçlara gitmeye devam edeceğiz. Hepimiz için hayırlısı olsun.”

Ödemiş Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin yeni başkanı Mustafa Hardal’ın seçilmesi, derneğin gelecekteki etkinlikleri ve taraftar faaliyetleri için önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Dernek üyeleri ve taraftarlar, yeni başkanlarıyla birlikte Galatasaray sevgisini ve birlikteliğini daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

Ödemiş Galatasaray Taraftarlar Derneği’nde Yeni Başkan: Mustafa Hardal