Ödemiş’te Sık Sık Yaşanan Elektrik Kesintileri Vatandaşı Çileden Çıkardı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

Ödemiş’te yaşanan sık elektrik kesintileri, vatandaşları adeta çileden çıkarıyor. Özellikle Cumhuriyet Caddesi ve Cumhuriyet Mahallesi’nde kesintilerin haber verilmeden gerçekleşmesi, evlerdeki beyaz eşyaların sürekli açılıp kapanmasına ve dolayısıyla bozulma riskinin artmasına neden oluyor.

Son günlerde bu bölgede, gün içinde dört beş kez elektrik kesintisi yaşandığı bildirildi. Bunun yanı sıra, geceleri sokak lambalarının kapanması da güvenlik endişelerini artırıyor. Sanayiye giden bazı kişiler sokakta zor anlar yaşarken, yeterli aydınlatmanın olmaması güvenlik açısından büyük bir risk teşkil ediyor.

Vatandaşlar, sıcak havalarda elektrik kesintileri nedeniyle evlerinde zor anlar yaşadıklarını belirtiyor. “Şu anda da elektrik kesik, hava sıcak, evin içinde baygınlık geçirmek üzereyiz,” diyen mahalle sakinleri, bir an önce çözüm bulunmasını talep ediyor.

Elektrik kesintilerinin bu kadar sık yaşanması, özellikle beyaz eşyaların zarar görme ihtimalini artırıyor. Vatandaşlar, Gediz Elektrik Dağıtım AŞ ve ilgili yetkililerin duruma müdahale ederek kalıcı bir çözüm bulmasını istiyor.

Ödemiş’te Sık Sık Yaşanan Elektrik Kesintileri Vatandaşı Çileden Çıkardı