SUNULLAH DESTİCİOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE YARIYIL TATİLİ MESAJI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu yarıyıl tatiline giren öğrencilere ve öğretmenlere iyi tatiller diledi.

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu şunları söyledi:
Ödemiş eğitim ailesi olarak 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk dönemini başarıyla tamamladığımız için hepinizi kutluyorum.Sizler ülkemizin geleceği olan değerli öğrencilerimiz ,özverili öğretmenlerimiz ve fedakar velilerimiz bu dönemde eğitim ve öğretim sürecinde gösterdiğiniz gayret ve başarı takdire şayandır.
Şimdi iki haftalık bir ara tatil zamanı geldi.Bu tatili ailenizle birlikte kaliteli zaman geçirerek ve Bakanlığımızın sizler için hazırladığı Etkileşimli Dijital Çocuk Dergisi olarak ülkemizde bir ilk olan İzmir Çocuk’un ikinci sayısı sizler için hazırlandı.Sizlere düşen bu dergimizden en iyi şekilde istifade etmektir.
Yeni dönemde ,sizleri yine okullarımızda görmek ve eğitim öğretim faaliyetlerimize devam etmek istiyoruz.Bu nedenle tatilinizi verimli ve keyifli bir şekilde değerlendirin.
Kitap okuyun,spor yapın,hobilerinize zaman ayırın,ailenizle ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirin.Bu duygu ve düşüncelerle,ara tatilinizi en iyi şekilde geçirmenizi diler ,yeni dönemde başarılarınızın devamını temenni ederim.

SUNULLAH DESTİCİOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE YARIYIL TATİLİ MESAJI

Yorumlar kapalı.