“18 BAŞKAN ADAYINI DEVE GÜREŞLERİNE BEKLİYORUZ”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

28.Geleneksel Konaklı Deve Güreşleri Festivali, 3 Mart 2024 Pazar günü Konaklı Mahallesi’nde gerçekleşecek. Ödemiş Efesi isimli devesiyle güreşe katılacak olan Aris Medya ortaklarından ve Antika Gayrimenkul Yapı sahibi Recep Yılmaz Konaklı’da gerçekleşecek olan Deve Güreşleri Festivali ile ilgili açıklamalarda bulundu. Özellikle 18 Belediye Başkan adayını ve Meclis üyelerini güreşe davet eden Recep Yılmaz şu ifadeleri kullandı:

“Bu kültürümüzün yaşatılıyor olması bizim için çok değerli. Deve güreşleri kültürüne baktığımızda 4000 yıllık bir geçmişi var. Ata sporumuz, kültürümüz. Ödemiş’te yapılacak olması da bizi gayet heyecanlandırıyor. 28’ncisi düzenlenecek olan bu festivalde Ödemiş Belediyemizin ve Ödemiş Deveciler Derneği’nin katkıları çok büyük. Biz bu sektörde çok eski değiliz. Deve güreşleri burada yapılacak, kendileri, dernek üyeleri, güreş severler o kadar büyük bir çaba içerisindeler ki, gayeleri burada güzel bir organizasyon yapabilmek. Bununla alakalı gerek Ödemiş Belediyesi olsun gerek bizler olsun elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz.

Herkesi 28’ncisi düzenlenen Konaklı Deve Güreşleri Festivali’nde görmek isteriz. Hava çok güzel, hiç görmeyen varsa özellikle tavsiye ederiz. Farklı bir kültür, farklı bir gelenek, herkesi davet ediyoruz.

18 tane Ödemişimizde Belediye Başkan adayımız var. Meclis üyeleri ile beraber Başkan adaylarımızı orada görmek istiyoruz. Ödemiş’i yönetecek olan kişileri Meclis üyeleri ile beraber yanımızda olduklarını göstersinler, kendilerini özellikle davet etmek istiyorum, hepsinin başımızın üstünde yeri var.

Artık bu kültürün son evreleri buna sahip çıkmamız gerekiyor. Ödemiş’te deve severler, deve besleyen toplasan 10-15 aile anca kaldı. Gerçekten bunlar masraflı işler, desteklenmesi ve kültürün yaşatılması lazım. Biz de elimizden geldiğince birçok güreşlere katıldık. Bu sene de Ödemiş Efesi devemiz güzel güreşler çıkardı. Burada yenmek, yenilmek, kazanmak değil beraber olmak, beraber dostlarımızla zaman geçirmek, yeni insanlarla tanışmak. Bizi gittiğimiz yerlerde ağırladılar, karşıladılar, biz de Ödemişliler olarak misafirperver insanlarız. Biz de dışarıdan gelecek olan dostlarımızı en güzel şekilde ağırlamak istiyoruz. Elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Tekrar bütün herkesi Konaklı’da yapılacak olan deve güreşlerine davet ediyorum.”

Haber Merkezi

“18 BAŞKAN ADAYINI DEVE GÜREŞLERİNE BEKLİYORUZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. buy lipitor 80mg generic buy lipitor 20mg sale buy lipitor 80mg pills

  2. 30 Mart 2024, 01:02

    Monitore o celular de qualquer lugar e veja o que está acontecendo no telefone de destino. Você será capaz de monitorar e armazenar registros de chamadas, mensagens, atividades sociais, imagens, vídeos, whatsapp e muito mais. Monitoramento em tempo real de telefones, nenhum conhecimento técnico é necessário, nenhuma raiz é necessária.

  3. 31 Mart 2024, 19:15

    Quando você esquecer a senha para bloquear a tela, se você não inserir a senha correta, será difícil desbloquear e obter acesso. Se você achar que seu namorado / namorada suspeita, você pode ter pensado em hackear o telefone Samsung dele para obter mais evidências. Aqui, iremos fornecer-lhe a melhor solução para descobrir a palavra-passe do telemóvel Samsung. https://www.xtmove.com/pt/how-to-track-samsung-phone-and-hack-password-without-them-knowing/