MESLEK DUAYENLERİ MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş Kaymakamlığı “Yarınlara İz Bırak Projesi” kapsamında Meslek duayenlerini Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri ile buluşturma ve tecrübe paylaşımı programı Ödemiş Madeni İşler ve Demirciler Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşti.  Moderatörlüğünü proje danışmanı öğretmen Mehmet Kamer’in yaptığı programda Ödemiş Madeni İşler ve Demirciler Odası Başkanı Ali Bozkan, Metin Sarıkaya, Erol Nokta, Şeref Şekerci öğrencilerle buluştu ve tecrübelerini aktardılar. Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş Belediyesi Başkanvekili, Ödemiş İlçe Jandarma Komutanı, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah DESTİCİOĞLU,  İlçe Milli Eğitim şube müdürleri, AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen ve Meslek Eğitim Merkezi öğrencileri katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından Mesleki Eğitim Merkezi okul müdürü Ahmet Çoban açıklama yaptı.

“ Kaymakamımız Sayın Fatih Aksoy’un himayelerinde iki yıldır uygulanan, eğitim öğretim camiasında, öğrenciler ve öğretmenler arasında heyecan, motivasyon ve farkındalık rüzgarları estiren “Yarınlara İz Bırak Projesi” kapsamında çok güzel ve önemli projelere imza atıldı.

İşte bugün bizler de proje danışmanı öğretmenimiz Mehmet Kamer’in rehberliğinde “Yarınlara İz Bırak Projesi” kapsamında tertip edilen “ Ödemiş sanayisinde, iş ahlakı, mesleki tecrübesi ve model davranışlarıyla başarılı olmuş, esnafın ve halkın saygınlığını kazanmış meslek duayenlerini öğrencilerle buluşturmak. Mesleki tecrübelerini paylaşmak konulu panelde bir araya gelmiş bulunuyoruz. Katılımcı meslek duayenleri, üstatlarımızın her birine, katılımları ve tecrübeleriyle çok kıymetli öğrencilerimize ve bizlere sunacakları değerli bilgilerinden ötürü ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Ahmet Çoban’ın ardından Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili gençler sizleri gerçekten seviyoruz. Sizlerin en iyi şekilde yetişmesi, kendinize, ailenize, topluma faydalı bireyler olabilmesi, en önemlisi hayatta başarılı olabilmeniz için bizler, aileleriniz, okulda öğretmenleriniz, iş yerinde ustalarınız, kalfalarınız büyük bir gayret gösteriyoruz. İlçemizde belli bir farkındalık oluşturmak, öğrencilerimizin belli konularda fikir, bilgi sahibi olması, proje hazırlama kabiliyeti edinmeleri, proje hazırlamaları ve uygulamaları için geçtiğimiz yıl Yarınlara İz Bırak adıyla bir proje faaliyeti başlattık.

İlçemizdeki tüm okul ve kurumlarımızın içinde olacağı yaklaşık 340 tane projeyi geçtiğimiz yıl 8000 civarı öğrencimiz, velileriyle, öğretmenleri ile Sivil Toplum Kuruluşları ile beraber gerçekleştirdiler. Bu sene de Ekim ayında tekrar proje çağrımızı yaptık, 380 tane projemizi kabul ettik. Peyderpey Haziran ayına kadar bu projeler çocuklarımız tarafından uygulanacak.

Esas amacımız çocuklarımızın akademik faaliyetlerinin yanında bilimsel, kültürel, sanatsal, sportif alanlarda projeler hazırlayarak, medeni cesaretlerinin artması, belli konularda fikir sahibi olmaları, sanatın sporun bir dalında fikir sahibi olması ve en önemlisi de kendilerini ifade edebilen yorumlama kabiliyeti olan gençler olarak yetişmesini istiyoruz, bunun için uğraşıyoruz. Huzurlarınızda bu projelerde görev alan öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, STK’lara teşekkür ediyorum.

Haber Merkezi

MESLEK DUAYENLERİ MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

25 Yorum

 1. buy lipitor no prescription buy atorvastatin 80mg generic buy generic lipitor for sale

 2. buy generic propecia over the counter forcan pills diflucan oral

 3. buy cipro 500mg without prescription – buy cheap generic bactrim buy augmentin 1000mg without prescription

 4. baycip ca – augmentin 625mg over the counter generic augmentin 1000mg

 5. order ciplox 500mg generic – cheap doxycycline pills cost erythromycin

 6. order flagyl generic – buy generic zithromax for sale cheap zithromax 500mg

 7. stromectol generic name – aczone without prescription tetracycline 250mg without prescription

 8. buy valtrex 1000mg without prescription – buy valacyclovir 1000mg sale purchase acyclovir for sale

 9. buy acillin no prescription order ampicillin generic amoxil price

 10. flagyl oral – how to get amoxicillin without a prescription azithromycin 500mg sale

 11. buy furosemide 100mg for sale – lasix 100mg cost oral capoten 25 mg

 12. glycomet 500mg price – cheap glucophage 500mg buy generic lincocin online

 13. zidovudine 300mg price – glucophage 500mg tablet allopurinol 100mg pill

 14. clozapine 50mg ca – buy ramipril no prescription order pepcid 40mg generic

 15. 30 Mart 2024, 00:25

  La mejor aplicación de control parental para proteger a sus hijos – monitoriza en secreto GPS, SMS, llamadas, WhatsApp, Facebook, ubicación. Puede monitorear de forma remota las actividades del teléfono móvil después de descargar e instalar apk en el teléfono de destino.

 16. order generic seroquel 100mg – trazodone where to buy eskalith online buy

 17. clomipramine 25mg brand – buy generic doxepin 75mg purchase doxepin sale

 18. 31 Mart 2024, 18:35

  Cuando tenga dudas sobre las actividades de sus hijos o la seguridad de sus padres, puede piratear sus teléfonos Android desde su computadora o dispositivo móvil para garantizar su seguridad. Nadie puede monitorear las 24 horas del día, pero existe un software espía profesional que puede monitorear en secreto las actividades de los teléfonos Android sin avisarles. https://www.xtmove.com/es/how-to-hack-someones-android-phone-without-touching-it/

 19. buy amoxicillin pills – cephalexin 125mg for sale ciprofloxacin pill

 20. purchase azithromycin pill – tindamax medication ciprofloxacin 500 mg over the counter

 21. order cleocin online – chloromycetin canada buy generic chloromycetin for sale

 22. order generic albuterol inhalator – allegra 120mg cheap buy theo-24 Cr 400 mg for sale

 23. medrol 8 mg without prescription – buy montelukast 10mg generic buy azelastine nasal spray for sale

 24. purchase desloratadine for sale – buy beclomethasone nasal spray for sale albuterol online order

 25. glyburide online order – order dapagliflozin 10 mg sale dapagliflozin uk