Ödemiş Cumhur İttifakı Yerel Basın İle Bir Araya Geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Ödemiş’te Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan adayı Ali Hadim, basın mensupları ile kahvaltı düzenledi.  Ödemiş Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı ve teşkilatı, Ödemiş AK Parti İlçe Başkanı Muhammet Şen ve teşkilatı da kahvaltıya katıldı. Kahvaltının ardından Ceyhun Kınlı, Muhammet Şen ve Ali Hadim basın açıklamasında bulundu.

Ödemiş Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı şu ifadeleri kullandı:

Cumhur İttifakı’nın bayrağını belediyemizin gönderine dikeceğiz.

“ Cumhur İttifakımızın adayı Ali Hadim’in düzenlemiş olduğu bu kahvaltıda bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Allah nasip ederse, Ali Başkanımızla birlikte güzel projelere imza atacağımıza inanıyoruz. Ali Başkanımın çalışkanlığı, dürüst kişiliği, belediyeciliği bilen kimliği, uzun yıllardan beri siyasetin içinde Ödemiş’e hizmet etme hevesi, bizleri daha çok şevklendirmektedir. Küçük Menderes havzasında Cumhur İttifakı’nın başarılı olacağına inancımız tam olduğu gibi Ödemiş’te de inşallah Cumhur İttifakı mührünü, belediyemizin gönderine bayrağımızı Ali Başkanımla birlikte dikeceğimizden hiç şüphemiz yok. Biz gece gündüz, 24 saat yılmadan, yorulmadan kendisi ile birlikte bu seçim sürecini birlikte geçireceğiz. Şahsım, partim ve dava arkadaşlarım adına Ali Başkanıma başarılar diliyorum. Her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. İnşallah Ödemiş için güzel günler, güzel hizmetler bizi bekliyor. Hayırlı uğurlu olsun.”

Ödemiş AK Parti İlçe Başkanı Muhammet Şen şunları söyledi:

‘’Sevgili basın mensubu arkadaşlarım Belediye Başkan adayımız Ali Hadim bizlere ve sizlere verdiği kahvaltıda buluştuk. Cumhur İttifakı olarak adayımız Ali hadim. Başkanımızın en iyi aday ve en proje’ci aday olduğunu biliyorduk sizlerle defalarca canlı yayınlarda veya en son yaptığımız kahvaltıda söylemiştik. Bunların daha önceki sloganı’’Martın sonu bahar’’dediler ne baharı gördük nede yazı g. Ama Allahın izniyle Ali Hadim başkanımızla baharı’da, yazıda göreceğiz. Ali Hadim inşallah Ödemişimize en iyi projelerle çıkacak. Biz Ödemişin kaybettiği 5 yılı üstüne 5 yıl daha koyup hem Hükümetimizin hem Devletimizin destekleri ve hem de Büyükşehirin destekleriye daha ileriye taşıyacağız. Çünkü Büyükşehirde Hamza Dağ Başkanımız çok tecrübeli. Ödemişe çok hizmetleri dokundu Ali Hadim Başkanım ile de mesai arkadaşlığı yaptığını bizler biliyoruz Ödemişimiz çok iyi yerlere gelecek kararlıyız, netiz Cumhur İttifakı olarak Ali Hadimin yanındayız teşşekür ederiz’’.

Bunun üzerine

Ak Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Ali Hadim şunları söyledi:

‘’Kıymetli İlçe Başkanım Sayın Muhammet Şen, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanım, kardeşim Ceyhun bey, Basınımızın güzide mensupları çok kıymetli hanımefendiler, beyefendiler bende sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Sözlerime başlamadan önce cumartesi günü görev verildiğinde Sayın Cumhurbaşkanımın Sayın Ödemişlilere çok selamları var. Bizlerden istediği çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Vatandaşlarımızın dertlerini dinlemeye onların sorunlarını dinlemek onları daha yukarılara iletmek için süreç başladı ve projelerimiz hazır. Buradan çok kıymetli hemşerilerime şunları ifade etmek istiyorum projelerimizi gördüklerinde aman Allahım diyecekler. Şimdi Ödemişin durumunu biliyorsunuz Ödemişimizin şuanda girişi olsun çıkışı olsun şehir içleri olsun bir köstebek yuvası gibi. İnşallah Başkanlığa geldiğimizde projelerimizle birlikte yollarımız olsun. Ödemişin sıkıntılarını gerçekten yakından biliyoruz ve sizler de  biliyorsunuz ben 15 sene  teşkilatımda ilçe başkanı dahil olmak üzere 75 mahalle 99 mahallemizin hepsinde ayak  basmadık yer adım atmadık yer bırakmadım. Bütün hemşerimizin sorunlarını biliyoruz. Bunları inşallah hep beraber  başkanlarımla birlikte, meclis üyelerimizle birlikte çözeceğiz .Ödemişimizi çıkmaz sokak olmaktan kurtaracağız. Gençlerimize iş imkânı olan projelerimizi anlattığımızda onlarda görecekler benim söyleceklerim şimdilik bu kadar hepinize sonsuz teşşekür ediyorum sağolun arkadaşlar’’

 

Ödemiş Cumhur İttifakı Yerel Basın İle Bir Araya Geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.