100. Yıl etkinlikleri Bedia Akartürk ile başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyetin 100.yıl etkinlikleri kapsamında Ödemiş’in Konaklı ve Ovakent Mahallerinde fener alayı gerçekleştirildi. Fener alayı yürüyüşü Konaklı kent meydanında başladı. Fener alayına Konaklılı vatandaşlar ve misafirler eşlik etti. Coşkulu kalabalık ellerinde fener ve Türk bayrakları ile Konaklı sokaklarında yürüdüler. Yürüyüş gün batımına kadar devam etti.

Yüzüncü yıl etkinlikleri Konaklı ve Ovakent Mahallesinde düzenlenen Bedia Akartürk, 3M 1A Grubunun verdiği konserle devam etti. Yapılan etkinliklere Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Bülent Eker, Ödemiş Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Metin Kıral, Konaklı ve Ovakentli vatandaşlar katıldı.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Cumhuriyetin 100. Yılı’nı yaşamaya Konaklı ve Ovakent’ten başladık. Mustafa Kemal’in öğrencileri olarak andımızı bir kez daha Ovakent Meydanı’ndan haykırdık. 3M 1A’nın bizleri uzak yıllara götüren şarkılarının ardından Türk halk müziğinin efsane sesi, hemşehrimiz Bedia Akartürk’ün türküleri su gibi yüreğimize aktı. Cumhuriyet ile hepimiz çok güzeliz.

Haber Merkezi

 

 

100. Yıl etkinlikleri Bedia Akartürk ile başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. 18 Mart 2024, 21:43

    Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

  2. 1 Nisan 2024, 01:29

    Alguns softwares detectarão as informações de gravação da tela e não poderão fazer uma captura de tela do celular. Nesse caso, você pode usar o método de monitoramento remoto para visualizar o conteúdo da tela de outro celular. https://www.xtmove.com/pt/how-view-the-screen-content-another-phone/