32. Bölge Muğla Eczacı Odasında Korkmaz dönemi

32. Bölge Muğla Eczacı Odasında Korkmaz dönemi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

32. Bölge Muğla Eczacı Odası 18. dönem seçimli uygun kongresinde yegâne dizelge ile gidilen seçimde Milas’lı Eczacı Saim Korkmaz’ın yönetimindeki dizelge işbaşına geldi.

 

Kongre açılışında mütekellim İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Burak Mülayim, kurultay sonrası yapılacak seçimlerde müşterek değiş yaşanacağını ve dünkü yönetime başarılar diledi. 17’inci dönem 32. Bölge Eczacı Odası Başkanı Serkan Tekin, 3 dönem fariza yaptığını ve bu zamanın akıbet dönem bulunduğunu söyledi.

 

Genel Kurulda 18. dönem Muğla Eczacı Odası Başkan talibi Saim Kokmaz meydana getirdiği konuşmada, “Önce dönem topu topu başkanlarımıza, dalavere müesses üyelerimize bugüne denli verdikleri hizmetler dolayısıyla teşekkürname ediyorum. Yönetim müesses listemizde Oda tarihinde karşı kat dört eş dalavere müesses üyemiz var. Çalışmalarımızda değim ve ahde vefayı menfez uğrunda tutacağız. Muğla’daki eczacının problemlerini biliyoruz. Bu mevzuda elimizi taşın dibine koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Geçmiş dönem başkanlarımızın ve yönetimlerimizin verdikleri işlev çıtasını elan üst çekmek düşüncesince çalışacağız. Biliyorum. İşimiz havadan değil. Çünkü bugüne denli fariza fail topu topu dalavere ve başkanlarımız çıtayı sonsuz yükselttiler. Bizler de fariza aldığımız süreçte önceki yönetimlerden devraldığımız bu rolü elan da yukarılara çekmek düşüncesince mevcut gücümüz ile çalışacağız” dedi.

 

32. Bölge Muğla Eczacı Odası 18. dönem seçimli uygun kongresinde 631 üyeden 301 unsur oy kullandı. Tek dizelge ile gidilen seçimde Yönetim Kurulu Saim Korkmaz (Milas), Begüm Öcal Kuranoğlu (Menteşe), Övünç Öztürk (Bodrum), Anıl Gençtürk (Marmaris), İlkay Sever Tap (Kavaklıdere) ve Işıl Balaban Karazeybek (Fethiye) oluştu.

32. Bölge Muğla Eczacı Odasında Korkmaz dönemi

Kaynak: IHA

32. Bölge Muğla Eczacı Odasında Korkmaz dönemi

Yorumlar kapalı.