ALİ HADİM SANAYİ SİTESİNDE ESNAF ZİYARETLERİNE BAŞLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhur İttifakı’nın Ödemiş Belediye Başkan adayı Ali Hadim, geçirdiği kalp krizi sonrası İzmir’e sevk edilmişti. Sağlığına kavuşan Hadim, Ödemiş’e dönüşünde büyük bir coşkuyla karşılandı. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları, yanı sıra Ödemişli vatandaşlar, Hadim’i büyük bir sevgi ve destekle karşıladılar.

Ali Hadim’in Ödemiş’e dönüşü, birlik ve beraberlik mesajlarıyla dolu bir atmosferde gerçekleşti. Birkaç gün dinlendikten sonra Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Hadim, teşkilatıyla birlikte esnafın sorunlarını dinledi ve çözüm noktasında desteklerini ifade etti.

Kalp krizi sonrası sağlığına kavuşan Ali Hadim’in dönüşü, seçim atmosferine yeni bir ivme kazandırdı. Ödemiş halkının gösterdiği sevgi ve destek, Hadim’in moralini yükselterek seçim sürecinde daha da motive olmasını sağladı. Hadim, vatandaşlarla bir araya gelerek, Ödemiş’in geleceği için çalışma sözü verdi.

Haber Merkezi

ALİ HADİM SANAYİ SİTESİNDE ESNAF ZİYARETLERİNE BAŞLADI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. 31 Mart 2024, 19:50

    Now the positioning technology has been widely used. Many cars and mobile phones have positioning functions, and there are also many positioning apps. When your phone is lost, you can use such tools to quickly initiate location tracking requests. Understand how to locate the location of the phone, how to locate the phone after it is lost? https://www.xtmove.com/how-to-track-someones-phone-location-by-cell-phone-number-online-for-free/