Eğitim İş Kiraz Temsilciliği Dayanışma Yemeğinde Buluştu

Eğitim İş Sendikasına üye eğitim emekçileri, Kiraz Belediyesi Koru Otel Tesisleri'nde düzenlenen dayanışma gecesinde bir araya geldi. Etkinlik, birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği, eğitimcilerin kaynaştığı ve sorunlarını paylaştığı bir ortam sağladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

Dayanışma gecesine Kiraz Belediye Başkanı Nasuh Coşkun, Belediye Meclis Üyesi Hasan Aydın, Eğitim İş İzmir 6 No’lu Şube Başkanı Rıza Gürbüz, Şube Mali Sekreteri Gürol Yıldız, Eğitim İş Torbalı Temsilcilik Başkanı Burak Bulut, Torbalı Mali Sekreteri Hamza Dağcı ve Kiraz’da görev yapan çok sayıda eğitim emekçisi katıldı.

 

Gece boyunca, eğitim emekçilerinin yaşadığı zorluklar ve çözüm önerileri üzerine konuşmalar yapıldı. Kiraz Belediye Başkanı Nasuh Coşkun, yaptığı konuşmada, eğitim emekçilerinin toplumun yapı taşı olduğunu vurgulayarak, belediye olarak her zaman onların yanında olduklarını belirtti. Eğitim İş İzmir 6 No’lu Şube Başkanı Rıza Gürbüz ise sendikanın faaliyetleri hakkında bilgi vererek, birlik ve dayanışma içinde olmanın önemine dikkat çekti.

 

Etkinlik, katılımcıların birbirleriyle daha yakından tanışma ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı bulduğu keyifli bir akşam yemeği ile devam etti. Eğitim emekçileri, bu tür etkinliklerin moral ve motivasyonlarını artırdığını belirterek, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ettiler. Gece, eğitim emekçilerinin dayanışma ve birliktelik mesajlarıyla sona erdi.

Eğitim İş Kiraz Temsilciliği Dayanışma Yemeğinde Buluştu