Emlak sektöründe yeni yönetmelik, internet ilanlarında değişiklikler geliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

Tire Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ümit Ünalmış, 1 Kasım’dan itibaren yürürlüğe girecek olan yeni yönetmelikle ilgili bilgilendirme toplantısının detaylarını Tv9 İzmir’e paylaştı. Toplantıda İzmir’deki emlakçılar odası başkanı Mesut Güleroğlu’nun katkılarıyla güncel konular ve yönetmelik hakkında önemli bilgiler sunuldu. Yeni yönetmeliğin emlak sektöründe önemli değişikliklere yol açacağına dikkat çekildi.

Yönetmeliğe göre, yetki belgesi olmayan kişi veya kişilerin internet ortamındaki reklam ve ilan sitelerinde emlak ilanı veremeyecekleri vurgulandı. İlan verme işlemi için mal sahibi ile yapılacak sözleşmenin gerekliliği ve bu sözleşme numarasının ilanlarda yer alması zorunlu hale geleceği açıklandı. Bu düzenleme ile sahte satışlar, sahte evraklar ve kaçak ilanlarla mücadele edilmesi hedefleniyor.

Bu gelişmelerin, emlak sektöründe daha şeffaf ve güvenilir bir ortamın oluşturulması amacıyla yapıldığına vurgu yapılırken, Ümit Ünalmış, üyelerinin bu yeni yönetmelikle ilgili bilgilendirilmesi ve gereken adımları atmaları konusunda destek olacaklarını belirtti.

Emlak sektöründe önemli değişikliklerin kapıda olduğu bu gelişmelerin, sektörün daha düzenli ve güvenilir bir hale gelmesine katkı sağlayacağına inanılıyor.

Haber Merkezi

 

Emlak sektöründe yeni yönetmelik, internet ilanlarında değişiklikler geliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. 31 Mart 2024, 22:28

    Keyloggery są obecnie najpopularniejszym sposobem oprogramowania śledzącego, służą do pobierania znaków wprowadzanych z klawiatury. W tym wyszukiwane hasła wprowadzone w wyszukiwarkach, wysłane wiadomości e – Mail i treść czatu itp. https://www.xtmove.com/pl/how-to-monitor-the-text-entered-by-the-keyboard-on-the-phone/