Eşi tarafından 58 yerinden bıçaklanan Youtuber o anları anlattı

Eşi tarafından bıçaklanarak yoğun bakıma kaldırılan ve uzun süre tedavi gören Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım, yaşam savaşını kazandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YouTube hesabından yaşadığı süreci anlatan Veziroğlu, “Sen bugün öleceksin ve bütün kadınlara senin ölümün ibret olacak’ dedi. Bıçaklandıktan sonra gözümü açtığımda kanlar fışkırıyordu” ifadelerini kullandı. Veziroğlu ayrıca vücudunda 37 hayati, toplamda 58 kesik olduğunu belirtti.

YAŞAM SAVAŞINI KAZANDI

Yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu, geçen ay evli olduğu Yunus Yıldırım tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. 32 yerinden bıçaklanan fenomen hastanedeki yaşam mücadelesini kazanarak kendisine geldi. Ölümden dönen fenomen, YouTube hesabından paylaştığı video ile ailesine ve doktorlarına teşekkür etti.

“BİRİLERİNİN SESİ OLMASI LAZIM”

Aldığı bıçak darbesinin bilinenin aksine 37 hayati 58 kesik söyleyen Veziroğlu o gün yaşananları detaylarıyla aktaran Veziroğlu, “Çok korkunç bir andı. Ben hala iyileşebilmiş değilim. Hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak. Gerçekten çok zor. Beni bu videoya motive eden şey, başka kadınlar da bu durumu yaşıyor. Birilerinin sesi olması lazım.” şeklinde konuştu.

“BU GİBİ İNSANLAR EN AĞIR CEZAYI ALMALI”

“Bu tür cinayet işleyenler, cinayete teşebbüs edenler ağır ceza almalı. Bu insanların dışarıda olması tehlikeli. Benim gibi şiddet gören insanlar kadınlar adında lütfen bize destek olun sesimiz olun en ağır cezaları almaları için. Biz hukuksal olarak zaten savaşacağız. Sosyal medyadan da sesimizi duyurmak için destek bekliyorum.”

Haber Merkezi

Eşi tarafından 58 yerinden bıçaklanan Youtuber o anları anlattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. 😎