Hadise konserde başörtülü hayranını sahneye çıkardı!

Konserde sevenleriyle bir araya gelen Hadise, başörtülü bir hayranını sahneye çıkardı. Ünlü şarkıcı o anlara ait duygularını uzun bir not ile paylaştı. Hadise "Fotoğrafa baktığınızda aslında ne kadar aynı olduğumuzu anlayabiliyor musunuz? İnsan ve kadın" ifadelerini kullandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemde konserleriyle damga vuran Hadise, dün geceki konserinde başörtülü hayranını sahneye çıkardı. O anları Instagram hesabından yayınlayan ünlü şarkıcı paylaşımına “Fotoğrafa baktığınızda aslında ne kadar aynı olduğumuzu anlayabiliyor musunuz? İnsan ve kadın” yazdı. Hayranı ünlü şarkıcıya yüzüğünü armağan etti.

HAYRANINI SAHNEYE ÇIKARDI

Hem özel hayatı hem de şarkılarıyla gündem olan Hadise’nin konserleri hız kesmeden devam ediyor. Gaziantep’te konser veren Hadise Ayşegül adındaki bir hayranını sahneye çıkardı. Hayranıyla duygusal anlar yaşayan ünlü şarkıcı o anları Instagram hesabından paylaştı.

“İKİMİZDE AYNIYIZ İNSAN VE KADIN”

Yıldız şarkıcı “Dün akşam seyirci arasında Küçük Bir Yol şarkım çalmaya başladığında Ayşegül’ü gördüm. Küçük Bir Yol şarkımla olan derin bağını hissettim ve gel yanıma dedim. Fotoğrafa baktığınızda aslında ne kadar aynı olduğumuzu anlayabiliyor musunuz? İnsan ve kadın. Ayşegül; ‘Ben de hep sıfırdayım’ dedi tam şarkımızın o kısmında. Birkaç şey daha söyledik birbirimizin kulağına sarıldık, ağladık ve şarkımızı birlikte söyledik. Bana parmağındaki yüzüğü hediye etti Ayşegül ve o yüzük hala parmağımda. Biz aslında bir şarkıyla neler yaşamışız, hissetmişiz. Müzik, sanat hep olsun, bizleri duygularımızla böyle bir araya getirsin. Ayşegül, Hadise fark etmez. Hepimiz çok özeliz ve kendi küçük yolumuz ilerliyoruz” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Hadise konserde başörtülü hayranını sahneye çıkardı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 Yorum

  1. Baş örtülü denmeyebilirdi belki de. Bir kadın hayran yeterli olabilirdi. Burada baş örtülü diye onu belirtmeye gerek yoktu.

  2. 😎

  3. 17 Eylül 2023, 23:31

    Baş örtüsü var yada yok buna dikkat çekmek ayrımcılıktır

  4. …….

  5. ……..