Gökçen Efe Kaymakçı’da Anlıldı

Küçük Menderes havzasının Kuvayı Milliye kahramanlarından Gökçen Hüseyin Efe’nin işgalci Yunan güçlerince şehit edilişinin 104. yılında Kaymakçı Maşattepe’de yer alan anıt mezarı başında Ödemiş Belediyesi ve Aydın Gönüllü Efeler Derneği işbirliği ile anma töreni düzenlendi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Düzenlenen etkinlik İstiklal marşı ve Saygı duruşu ile başladı Ödemiş Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğe Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Ufuk Kızıler ,Yazar Sabahattin Burhan,Doktor Özşeçkin Gündoğan,Kırımlı Zarena Mustafaeva,Yörük Hacı ali efe’nin torunu Yakup Çöpoğlu,Gurup Toprak’ın kurucusu Oğuz Muran,Müzizyen ve filolog Elena hanım ve Kaymakçı Muhtarı Şakir Balcı katıldı.

Düzenlediği baskınlarla işgalcilerin korkulu rüyası olan ve Kuvayı Milliye örgütlenmesi için büyük çaba sarf eden şehit Gökçen Hüseyin Efe’nin hayatının ve benzersiz kahramanlığının alanında uzman isimlerce anlatıldığı anma programında konuşan Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Ufuk Kızıler, Gökçen Hüseyin Efe’nin Kaymakçı’daki anıt mezarı ve çevresinin, aziz hatırasına ve mücadele ruhuna yakışır şekilde geçtiğimiz yıl yeniden düzenlendiğini hatırlatarak Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’in “Tarihe saygı projesi” çerçevesinde Küçük Menderes havzasındaki Kuvayı Milliye izlerini, anılarını ve kahramanlarını yeni nesillere anlatıp tanıtmaya devam edeceklerini vurguladı

 

Sabriye Bedel

Gökçen Efe Kaymakçı’da Anlıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. 28 Mart 2024, 19:27

    Lorsque vous essayez d’espionner le téléphone de quelqu’un, vous devez vous assurer que le logiciel n’est pas trouvé par eux une fois qu’il est installé.

  2. 31 Mart 2024, 04:57

    Vous pouvez utiliser un logiciel de gestion des parents pour guider et surveiller le comportement des enfants sur Internet. Avec l’aide des 10 logiciels de gestion parentale les plus intelligents suivants, vous pouvez suivre l’historique des appels de votre enfant, l’historique de navigation, l’accès au contenu dangereux, les applications qu’il installe, etc.