Kalıcı çözümler ve konforlu ulaşım için çalışmalar sürüyor…

Ödemiş ilçe merkezinde altyapı çalışmaları tamamlanmış yollarda ulaşım konforunu ve güvenliğini artırmaya yönelik çalışmalar İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ödemiş Belediyesi’nin güç birliği ile devam ediyor. İlçe merkezindeki ortak sıcak asfalt hamlesinde Ortaç Sokağı’nın ikinci kat sıcak asfalt kaplamasının tamamlanması sonrası sıra Namık Kemal Caddesi ve Denizciler Sokağı’na geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Yağmursuyu altyapı çalışmaları İZSU tarafından tamamlanan Namık Kemal Caddesi’nde İZBETON ekiplerince PMT serimi ile sıcak asfalt için zemin hazırlığı yapılırken hemen yanındaki Denizciler Sokağı’nda İZSU ekiplerince yağmursuyu altyapı ve branşman yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu çalışmalar sonrası Denizciler Sokağı’nda sıcak asfalt için zemin hazırlığına başlanacak.
Türbe Mevkii Beşgöz Caddesi’nde sıcak asfalt için PMT serimi İZBETON ekiplerince tamamlanırken Ödemiş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü de bordür yenileme ve kaldırım düzenlemesi çalışmalarını sürdürüyor.
İlçe merkezinde sıcak asfalt kaplaması tamamlanan ana arterler ve caddelerde yol eksen çizgileri ve yaya geçidi boyamaları için çalışma yapılacak.
Kalıcı çözümler ve konforlu ulaşım için çalışmalar sürüyor…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. 2 Nisan 2024, 20:40

    Rastreador de teléfono celular – Aplicación de rastreo oculta que registra la ubicación, SMS, audio de llamadas, WhatsApp, Facebook, fotos, cámaras, actividad de Internet. Lo mejor para el control parental y la supervisión de empleados. Rastrear Teléfono Celular Gratis – Programa de Monitoreo en Línea. https://www.xtmove.com/es/