KIRAT’IN KADIN BAŞKAN ADAYLARI ÖDEMİŞ’TE BULUŞTU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Dr. Burcu Bostancıoğlu ve Dilek Acar Güleç bir araya geldi. Demokrat Parti Genel başkanı Gültekin uysal tarafından ismi açıklanan Demokrat Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı DR. Burcu Bostancıoğlu Ödemiş’e geldi.

Demokrat Parti Ödemiş ilçe binası’nı ziyaret eden Bostancıoğlu Ödemiş Belediye Başkan adayı Dilek Acar Güleç ile bir araya geldi.

Daha sonra Demokrat Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı DR. Burcu Bostancıoğlu, Demokrat Parti İl Başkanı Ozan Demirbaş, Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, il ve ilçe yönetimleri, belediye meclis üyeleri ile birlikte yola çıkan ekip Çaylı ve Kaymakçı mahallelerinin sakinlerini ziyaret etti.

Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç’i bağrına basan ve destekleyen Kaymakçı ve Çaylı sakinleri İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Burcu Bostancıoğlu’nu da kucakladılar. Tezahüratlar ve alkışlar ile karşılanan belediye başkan adayları Kaymakçı ve Çaylı sakinleri ile sohbet ettiler ve sorunlarını dinlediler.

Haber Merkezi

KIRAT’IN KADIN BAŞKAN ADAYLARI ÖDEMİŞ’TE BULUŞTU

Yorumlar kapalı.