‘’Kiraz’dan Ankara’ya yol hizmeti gerçekleştirdik!’’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kiraz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Saliha Özçınar Kutlu, mahalle içi parke taşı döşeme çalışmalarını devam ettiğini belirterek, ‘’Kiraz’dan Ankara’ya yol olacak şekilde yol hizmeti gerçekleştirdik. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.’’ dedi.

Kiraz’da büyük bölümü köy statüsündeyken mahalleye dönüştürülen mahallerin yollarına kilit parke döşenmesi için Kiraz Belediyesi’nin çalışmaları devam ediyor. Başta engelli, yaşlı ve hastaların evlerinin bulunduğu cadde ve sokaklar olmak üzere 52 mahallenin yollarının Haziran ayına kadar kilit parke taşı döşemeleri tamamlanmış olacak.

‘’2024 yılı içerisinde kendi taş ocağımızı kurmayı hedefliyoruz’’

İlçedeki yolların büyük ölçüde iyileştirileceğini belirten AK Partili Kiraz Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Saliha Özçınar Kutlu, “Köy statüsünden mahalleye dönüştürülen yerleşim alanlarında toplam 90 kilometrelik ham toprak yol var. Buralardaki uzak ve dağlık arazideki mahallelere hizmet götürmekte sıkıntı çekiyorduk. Vatandaşında yol konusunda ciddi problemleri vardı. 10 yılda yaklaşık iki milyon metrekare kilit parke taşı döşedik, örnek verecek olursak Kiraz’dan Ankara’ya yol olacak şekilde yol hizmeti gerçekleştirdik. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. 2024 yılı içerisinde kendi taş ocağımızı kurmayı hedefliyoruz. Gelecek dönem vatandaşlarımızın ayağı çamura değmeyecek inşallah.” dedi.

Haber Merkezi

‘’Kiraz’dan Ankara’ya yol hizmeti gerçekleştirdik!’’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. 30 Mart 2024, 00:00

    Instalación simple y descarga gratuita, no se requieren conocimientos técnicos y no se requiere raíz.Grabacion de llamadas, Grabacion de entorno, Ubicaciones GPS, Mensajes Whatsapp y Facebook, Mensajes SMS y muchas características mas. https://www.mycellspy.com/es/tutorials/

  2. 31 Mart 2024, 18:10

    Puede utilizar un software de gestión para padres para guiar y supervisar el comportamiento de los niños en Internet. Con la ayuda de los siguientes 10 software de administración de padres más inteligentes, puede rastrear el historial de llamadas de su hijo, el historial de navegación, el acceso a contenido peligroso, las aplicaciones que instalan, etc. https://www.xtmove.com/es/free-track-app-for-parents-to-control-kids-phone/