Mevlit Kandili’nde vatandaşa bal şerbeti dağıtıldı

Mevlit Kandili’nde vatandaşa bal şerbeti dağıtıldı
TÜM YURTTA OLDUĞU GİBİ ADANA'NIN KOZAN İLÇESİNDE DE CAMİLER MÜBAREK MEVLİD KANDİLİ DOLAYISIYLA DOLDU TAŞTI. KOZAN'DA TARİHİ HOŞKADEM CAMİİ'NE MEVLİD KANDİLİ DOLAYISIYLA İBADETLERİNİ YERİNE GETİRMEYE GELEN VATANDAŞLARA KOZAN BELEDİYESİ TARAFINDAN KANDİL SİMİDİ VE BAL ŞERBETİ İKRAM EDİLDİ. (FARUK YİĞENOĞLU/ADANA-İHA) Tüm yurtta olduğu gibi Adana'nın Kozan ilçesinde de camiler mübarek Mevlit Kandili dolayısıyla doldu taştı. Camiye gelen vatandaşlara kandil simidi ve bal şerbeti ikram edildi.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tüm yurtta olduğu gibi Adana’nın Kozan ilçesinde de camiler mübarek Mevlit Kandili dolayısıyla doldu taştı. Camiye gelen vatandaşlara kandil simidi ve bal şerbeti ikram edildi.

 

 

Tarihi Hoşkadem Camii önünde Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Şenoğul ve Kozan Belediyesi Aşevi Personelleri tarafından namaz kılmaya gelen vatandaşlara kandil simidi ve bal şerbeti ikram edildi. Şenoğul, Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın selamlarını vatandaşlara ileterek onun adına kandillerini kutladı. Mübarek Mevlit Kandili’nde Tarihi Hoşkadem Camii’nde ülkemizde yaşanan doğa olaylarında hayatını kaybeden vatandaşlarımız için de dua edildi.

IHA

Mevlit Kandili’nde vatandaşa bal şerbeti dağıtıldı