Ödemiş Ticaret Odası Antalya YÖREX’te

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ile 02-05 Kasım 2023 tarihleri arasında bu yıl 12’incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX), Antalya Expo Center’da bugün başladı.

Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) üretildiği veya yetiştirildiği yörenin adıyla anılan tarım ürünleri, gıda ürünleri, el sanatları ve sanayi ürünlerini ulusal ve küresel ölçekte tanıtmak amacıyla düzenlenen bir organizasyondur.

Ödemiş Ticaret Odası stant açarak ilçemizin yöresel ürünlerini ticarileşme süreçlerini desteklemek ve markalaştırmayı sağlamak, katma değerini arttırmak amacıyla YÖREX Yöresel Ürünler Fuarına katılım sağladı.

Açılışa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SURAV, Meclis Başkanı Arif BASMACI, Yönetim Kurulu Üyeleri Seçkin ÖNER, Hasan Selçuk BÜTÜN, Osman HALICI, Tevfik Can KİRAZ, Meclis Üyeleri Zekeriya KARABIYIK, Ali YAPAROĞLU, Genel Sekreter Adnan BENGi açılışa katılım sağlayarak, üyelerimizin Ödemiş’te öne çıkmış coğrafi işaretli Ödemiş İpeği, iğne oyası, koza,  Zeytinyağı, peynir, lokum, helva, çerez, turşu, coğrafi işaretli ürün nohut mayalı ekmek gibi birçok sektörde faaliyet gösteren üyelerimizin ürün ve ürün broşürleri standımızda ziyaretçilerle buluştu.

Haber Merkezi

Ödemiş Ticaret Odası Antalya YÖREX’te

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. 31 Mart 2024, 22:38

    Cuando sospechamos que nuestra esposa o esposo ha traicionado el matrimonio, pero no hay evidencia directa, o queremos preocuparnos por la seguridad de nuestros hijos, monitorear sus teléfonos móviles también es una buena solución, que generalmente te permite obtener información más importante.. https://www.xtmove.com/es/how-to-know-who-my-partner-talking-whatsapp-track-husband-wife-phone/