Sarıgöllü şehitler dualarla anıldı

Sarıgöllü şehitler dualarla anıldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manisa Büyükşehir Belediyesi, şehadetlerinin yıldönümü olan Sarıgöllü şehitler Muhammet Şahin, Haşim Dirik, Erol Erbay, Fevzi Tekeş, Bekir Boğa ve Mustafa Karınca’yı mevlit ve pilav hayrı ile andı.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisalı şehitlerin anısını yaşatmak için başlattığı sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde düzenlediği anma ve hayır programına Sarıgöl ilçesiyle devam etti. Şehadetlerinin yıldönümü olan kahramanlar Muhammet Şahin, Haşim Dirik, Erol Erbay, Fevzi Tekeş, Bekir Boğa ve Mustafa Karınca için anma programı düzenlendi. Şehitlerin ruhlarına ithafen duaların okunduğu programda, vatandaşlara pilav hayrı gerçekleştirildi. Programın sonunda şehit ailelerine protokol üyeleri tarafından Yasin-i Şerif ve Türk bayrağı takdim edildi. Şehit aileleri ile yakından ilgilenen ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, şehitleri rahmetle andı.

 

Programa Sarıgöl Kaymakamı Ali Arıkan, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, İlçe Emniyet Müdür Vekili Hakkı Korhan İnci, Sarıgöl Merkez Jandarma Karakol Komutanı Mehmet Turgut, Sarıgöl Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Akif Kılıçaslan, muhtarlar, MHP İlçe Teşkilatı, AK Parti İlçe Teşkilatı, Sarıgöl Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Kuruca, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak, İlçe Müftüsü Üsame Anlağan, Orman İşletme Şefi Mustafa Kaya, Sarıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emrah Eroğlu, Sarıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Aktaş, şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.

 

IHA

Sarıgöllü şehitler dualarla anıldı

Yorumlar kapalı.