Şeyda Gere yeniden başkan

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Ödemiş İlçe Kadın Kolları kongresinde, daha önce başkan olarak atanan Şeyda Gere, yeniden başkan seçildi. Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşen Kaya Görgülü’nün istifa etmesinin ardından 7 Şubat 2024 tarihinde başkan olarak atanan Şeyda Gere, tek liste ile yapılan İlçe Kongresinde 115 oy alarak başkan seçildi.

CHP Ödemiş İlçe Binası’nda gerçekleşen kongreye, Ödemiş Belediye Başkanı Mustafa Turan, CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Nurdan Şenkal, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Eker, meclis üyeleri, ilçe yönetimi ve partililer katıldı.

 

Şeyda Gere’nin yönetiminde yer alan isimler şu şekilde:

Leyla Aynalı, Nermin Daşlar,Arife Eker, Fadime Gönen, Ayten Özata, Ceyda Özcan, Reyhan Türkön, Rukiye Vardar, Bahriye Yiğit, Ayşegül Ziyan

Şeyda Gere Kimdir?

İzmir’in Ödemiş ilçesinde 8 Ocak 1978 tarihinde doğdu. Eğitim öğretim hayatını Ödemiş’te tamamlayan Gere, daha sonrasında Anadolu Üniversite Açık öğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Bölümü’nden mezun oldu. 9 sene özel sektörde ön muhasebe sorumlusu olarak çalıştı. Üyesi olduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nde 2003 yılından bu yana ilçe ve ilçe kadın kolları yönetiminde bulundu. 7 Şubat 2024 tarihinde CHP Ödemiş İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atandı. 25 Mayıs 2024 tarihinde tekrardan başkan seçilerek güven tazeledi. Şeyda Gere evli 2 çocuk annesi.

Haber Merkezi

Şeyda Gere yeniden başkan