TİRE BELEDİYESİ YÜREKLERİ ISITIYOR

Tire Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara kömür dağıtımı yaparak haneleri ve yürekleri ısıtıyor. Sosyal Belediyeciliğin gereğini her alanda fazlasıyla yerine getiren Tire Belediyesi, oluşturduğu koordineyle her yıl bu hizmeti gerçekleştiriyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gerçekleştirilen yardım projesiyle ilgili olarak Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran :
‘’ İçinde bulunduğumuz kış mevsiminde, dezavantajlı bölgelerimizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırdığımız kömür dağıtımı ile destekte bulunuyoruz. Hane başı 750 kg olmak üzere toplamda 700 ton kömürü vatandaşlarımızın evlerine kadar ulaştırıyoruz.
Geçmişimizde ve bugünümüzde her zaman paylaşmanın, dayanışmanın önemini ve değerini bilen bir toplumuz. Bizler de göreve geldiğimiz günden bu yana oluşturduğumuz sistem içerisinde; açtığımız Sosyal Market, Eğitim-öğretim yardımlarımız, evde bakım hizmetlerimiz, kömür yardımımız, Halk Ekmek büfeleri ile Aş Evinin kapasitesini ve üretim hacmini genişleterek vatandaşlarımızın yanındayız. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle; hanelerimiz sıcak olacak, yavrularımız tok yatacak, kişisel gelişim kurslarımızda eğitimlerinden geri kalmayacak, parklarımızda oyunlarını oynayacak, tesislerimizde sporlarını yapacak ve bizler dezavantajlı vatandaşlarımızın üstünden elimizi hiçbir zaman çekmeyecek ve yanlarında olacağız’’ diyerek sosyal belediyecilik hizmetlerinin önemine dikkat çekti.
Kömür yardımı ve diğer yardımlardan yararlanmak isteyen vatandaşlarımız, Tire Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilirler.

Sabriye Bedel

TİRE BELEDİYESİ YÜREKLERİ ISITIYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.