Tire’de “Sevgiyle Koruyalım” projesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tüm Emniyet Teşkilatı Mensupları Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma Derneği (TEMŞAD) işbirliğiyle gerçekleştirilen “Sevgiyle Koruyalım Projesi” kapsamında Tire Kurtuluş Ortaokulu uygulama okulu olarak seçildi.

 

Projenin hedefi, öğrencilere milli birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmek, devlete olan aidiyet duygularını geliştirmek veı çocukların zihinlerindeki polis imajını olumlu bir yönde şekillendirmek, polis sevgisini aşılamak ve polis ile ilişkileri güçlendirmeyi amaçlanıyor.

 

Bu amaçla, 19 Ekim 2023 Perşembe günü projenin temsilcileri, Tire Kurtuluş Ortaokulu’nu ziyaret etti. Ziyaret sırasında, öğrencilere özel bir video gösterimi yapıldı ve öğrencilerin soruları yanıtlandı. Ayrıca, öğrenciler Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü organizasyonu ile Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Öğrenciler, İlçe Emniyet Müdürü İsmail CANPOLAT tarafından ağırlanırken, Emniyet Müdürlüğü’nde bulunan büro amirlikleri ve çeşitli birimler gezdirilerek tanıtıldı.

 

“Sevgiyle Koruyalım Projesi” ile öğrencilere emniyet teşkilatına duydukları sevgiyi ve saygıyı daha da pekiştirmeleri fırsatı sunuldu. Proje ile, geleceğin teminatı olan miniklerimiz, polisimizle daha yakın bir ilişki kurmalarına ve güvenlerini artırmalarına yardımcı olmayı hedefleniyor.

Haber Merkezi

Tire’de “Sevgiyle Koruyalım” projesi

Yorumlar kapalı.