TÜMKİAD il Kurulu Ödemiş’te ağırlandı

Tarımsal Kalkınma Üniversitesi’ni Ödemiş’te kuracağız

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Antika Gayrimenkul Yapı sahibi Recep Yılmaz tarafından Ödemiş’te ağırlanan TÜMKİAD İl Yönetim Başkanı, Başkan Vekili, Teşkilat Başkanı ve yardımcıları Ozan Yüksel’i ziyaret etti.
Tüm Kalkınma ve Girişimci İş İnsanları Derneği (TÜMKİAD) İzmir İl Başkanı Ahmet Kirazdiken, Başkan Vekili, Teşkilat Başkanı ve yardımcıları Aris Medya ortaklarından ve Antika Gayrimenkul Yapı’nın sahibi, Recep Yılmaz’ın misafiri oldular. Daha sonra Liftron Asansör ’ün kurucusu aynı zamanda Çelikkaleli Süt Sağım Sistemleri’nin sahibi Ozan Yüksel’i ziyaret ettiler.
Recep Yılmaz’ın düzenlediği kahvaltı programına katıldıktan sonra Ozan Yüksel’i kendi fabrikasında ziyaret eden Ahmet Kirazdiken, ziyaret sonunda Ödemiş’te yapacakları projelerle ilgili Tv9 İzmir mikrofonlarına şunları söyledi: Ödemiş’te güzel bir projeye imza atacağımız yola giriyoruz. İzmir’deki açılışımızda bir Tarımsal Kalkınma Üniversitesi kuracağımızdan bahsetmiştik; bunun temellerini de İzmir Ödemiş’te atacağız. Öncelikle üniversiteye katkı sağlayabilecek ilk etap 1. projemizi burada hayata geçirmeye başlayacağız. Bununla ilgili görüşmelerde bulunduk. Recep Yılmaz ve Ozan Yüksel bunlara katkı sağladılar. Güzel bir organizasyon yaptık. Ödemiş, tarım ve hayvancılık anlamında önemli bir ilçemiz. Biz de burada bu alanda ciddi çalışmalar yapan firmalarla bir araya geldik. Bu bölgede kooperatif ve şirketleşme sürecine geçeceğiz. Projenin detaylarını önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşıyor olacağız.

 

Sabriye Bedel

TÜMKİAD il Kurulu Ödemiş’te ağırlandı

Yorumlar kapalı.