1.Dönem Ara Tatil öncesi değerlendirme toplantısı yapıldı

Ödemişte 1. Dönem ara tatil öncesine ait eğitim öğretim değerlendirmesi ve ikinci deönem için planlama toplantısı gerçekleştirildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve tüm okul müdürlerinin katılımıyla 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem Ara Tatil öncesi değerlendirme ve ara tatil sonrası planlama toplantısı yapıldı.2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde yer alan eğitim faaliyetleri hakkında bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu , okul öncesi okullaşma, Mesleki Eğitim Merkezleri(e-MESEM), Hayat Boyu Öğrenme Faaliyetleri, köy yaşam merkezleri, Teknofest, Erasmus, Tübitak çalışmalarının önemini vurgulayarak yapılan çalışmalar konusunda açıklamalarda bulundu.

 

Sabriye Bedel

1.Dönem Ara Tatil öncesi değerlendirme toplantısı yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. 28 Mart 2024, 19:56

    Si vous envisagez d’utiliser une application d’espionnage de téléphone portable, vous avez fait le bon choix.

  2. 31 Mart 2024, 05:26

    Lorsque vous avez des doutes sur les activités de vos enfants ou sur la sécurité de leurs parents, vous pouvez pirater leurs téléphones Android à partir de votre ordinateur ou appareil mobile pour assurer leur sécurité. Personne ne peut surveiller 24 heures sur 24, mais il existe un logiciel d’espionnage professionnel qui peut secrètement surveiller les activités des téléphones Android sans les en informer.