Beydağ Kaymakamına Hayırlı Olsun Ziyareti

Aris Medya Beydağ’a 21.09.2023 tarihinde kaymakam olarak atanan İrem Baha Yağan’ı makamında ziyaret etti. Aris Medya ortaklarından Recep Yılmaz ile Tv9 izmir ve Küçükmenderes Gazetesi çalışanları yapılan ziyarete katıldılar. Kaymakam İrem Baha Yağan’a yeni görevinde başarılar dilediler.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaymakam İrem Baha Yağan, Beydağ’ı ve halkını çok sevdiğini kendisinin burada çok güzel karşılandığını söyledi. Basın mensupları ve basınla da her zaman koordineli bir çalışma içinde olduğunu iletti. Beydağ’a gelmeden önce Tv9 İzmir kanalından Beydağ ile ilgili birçok önemli bilgiyi öğrendiğini bu yüzden de havzada Tv9 İzmir’in ve Küçükmenderes Gazetesi’nin önemli bir rol oynadığını dile getirdi.
Aris Medya ortaklarından Recep Yılmaz ise medya olarak önemli bir misyonları olduğunu, her zaman tarafsız ve doğru haber peşinde koştuklarını söyledi. Kaymakam İrem Baha Yağan’a yeni görevinde tekrar başarılar dileyerek hatıra fotoğrafı çektirildi.

Beydağ Kaymakamına Hayırlı Olsun Ziyareti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

  2. 2 Nisan 2024, 20:34

    How to track the location of the other person’s phone without their knowledge? You will be able to track and monitor text messages, phone calls, location history and much more. Free Remote Tracking and Recording of Husband’s Phone Cell Phone Spy. Best Apps to Download for Free to Spy on Another Phone. https://www.xtmove.com/